EGE ÜNİVERSİTESİ

Su Ürünleri Fakültesi

Haberler

DAHA FAZLA


‹
Urla Bilim Şenliği’ne katıldık..

İzmir ilimiz Urla İlçesinde 11-12 Ekim 2018 tarihlerinde  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde TÜBİTAK Bilim Şenliğine ilk kez g devamı..
Rektörümüz Rostock Üni. bilim insanlarıyla buluştu..

10.10.2018 tarihinde Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Necdet BUDAK, Fakültemiz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Adnan Tokaç ile ortak çalışmalar yürütec devamı..
Rektörümüz Japon öğrencimizi fakültemizde ziyaret etti....

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK, Fakültemizde eğitim görmek üzere Japonya’nın Tokyo Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Üniversitesinden,Lisansü devamı..
TUMSAT'tan fakültemize yüksek lisans öğrencisi geldi..

Tokyo Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Üniversitesi (TUMSAT) ve Fakültemiz arasında bulunan öğrenci değişim programı kapsamında uzun bir aradan sonra Japonya'dan bir yüksek li devamı..
Alacati Big Fish 2018 turnuvasındaydık..

Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Avlama Teknolojisi Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Doç. Dr.Ali Ulaş, 13-16 Eylül’de Alaçatı’da devamı..
Future Fish Eurasia 9. Uluslararası Su Ürünleri Fuarı

Avrasya Fuarcılık tarafından, 18 -20 Ekim 2018 tarihleri arasında, İzmir'de organize edilecek olan Future Fish Eurasia 9. Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakült&uum devamı..
Doç.Dr. Ali ULAŞ,TRT Haber Radyosu'na konuk oldu..

Fakültemiz Avlama ve İşleme Teknolojisi bölümü Öğretim Üyelerinde  Doç. Dr. Ali ULAŞ, 31 Ağustos 2018 tarihinde TRT Haber Radyosunun 14:05 ile 14:30 saatle devamı..
Balıkçılık ve Su Ürünleri Çalıştayı 9 Ağustos 2018

İzmir Ticaret Odası (İTO) tarafından 9 Ağustos 2018 tarihinde,  İTO toplantı salonunda düzenlenen Balıkçılık ve Su Ürünleri Çalıştayı, Fakültemiz Dekan Yardım devamı..
2018-2019 Ege Üniversitesi Tercih Günleri ( Come to Ege...

Tam kadro tercih günlerindeyiz. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Her adayı Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'ne bekliyoruz....
Dekanlığımıza ZMO-MEDAK ziyareti...

26 Temmuz 2018 tarihinde Ziraat Mühendisleri Odası  Meslek Dalı Ana Komisyonu (ZMO - MEDAK) üyesi Genç Su Ürünleri Mühendisleri, meslektaşlarımız dekanlığımızı devamı..
İşbirliği Protokolü imza törenine katılım...

25 Temmuz 2018 tarihinde, Ege Üniversitesi ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Merkez Birliği arasındaki İşbirliği Protokol imza töreni düzenlenmiştir. Fakültemizle ç devamı..
Dekanımız TRT 1 Radyosu ''Kelebek Etkisi'' programında

TRT 1 İzmir Radyosu ''Kelebek Etkisi'' adlı programın yapımcısı sayın Feride Burcu SÜRGİT, 20 Temmuz 2018 tarihinde Fakültemiz Dekan V. Prof. Dr. Uğur SUNLU'yu ziyaret devamı..
EGESÜF'ün bakım süreci tamamlandı...

19 Temmuz 2018 tarihinde yaklaşık 2 aydır bakımda olan EGESÜF araştırma gemimiz denize indirilerek hizmete girmiştir.Bakım süresince göstermiş oldukları ilgiden ötürü devamı..
Doç.Dr. Dinçer TRT Haber Radyosu'na konuk oldu

Fakültemiz Dekan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Tolga DİNÇER, 03 Temmuz 2018 tarihinde TRT Haber Radyosunun 14:05 ile 14:30 saatleri arasında yayınlanan ''Söyleyeceklerim devamı..
Rektör ve Rektör Yardımcılarımızın Homa Dalyanı Ziyaret...

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Canan Fisun ABAY ve Prof. Dr. Mehmet ERSAN hocalarımızın katılımı ile 28 Haziran 2018 tarihinde Gediz D devamı..
›

Tarih


KategoriGüncel


Linkler