yonetim-header

Fakülte öğrenci temsilcilerimizle 2018’in ilk toplantısı 16.01.2018 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda sayın rektörümüzün öğrencilerimizle ilgili görüş ve istekleri iletilerek, temsilcilerimizin görüş ve önerileri alındı.

Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Budak, fakülte ve yönetim kurulu üyelerimizle toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda fakültemizin araştırma üniversitesi hedefimize sağlayabileceği katkılar, akreditasyon süreci ve öğrenci odaklı projeler gibi pek çok önemli konuya değinildi. Dekan Vekilimiz Prof.Dr. Uğur Sunlu, konuyla ilgili fakültemizin faaliyet ve hedeflerini anlattı.
Rektörümüz, fakültemizin gerçekleştirdiği bilimsel faaliyet ve projeler ile araştırma üniversitesi hedefimize sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Budak ve Sayın Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Cengiz Metin fakültemize ziyarette bulunmuşlardır. Sayın Dekan Vekilimiz Prof. Dr. Uğur Sunlu tarafından kendilerine fakültemiz hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Sayın rektörümüz ve rektör yardımcımız, fakülte yönetim kurulu ve fakülte kurulu üyelerimizle görüş alışverişinde bulunmuşlardır. Kendilerine fakültemize ve öğretim üyelerimize karşı göstermiş oldukları sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Güz dönemi Fakülte Akademik Kurulu, tüm öğretim üye ve yardımcılarımızın katılımıyla, 1  Kasım 2017 Çarşamba günü saat 14:00'de Binbir Gıda Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Kurulda, dekan vekilimiz Prof.Dr. Uğur Sunlu, fakültemizin mevcut durumu, yedi aylık dönemde eğitim, araştırma ve uygulama faaliyetlerinin güçlendirilmesine yönelik fakültemiz bünyesindeki çeşitli alanlarda gerçekleştirilen alt yapı çalışmaları ve geleceğe yönelik hedeflerimiz konularında bir sunum yaptı. Prof.Dr. Sunlu, toplantının son bölümünde akademisyenlerimizin soru, görüş ve önerilerini kabul etti.