yonetim-header

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK, 18 Haziran 2018 tarihinde araştırma üniversitesi olma projesi kapsamında fakültemiz Avlama ve İşleme bölümü Öğretim Üyelerinden sayın Prof. Dr. Adnan TOKAÇ'ı ziyaret ederek hocamız tarafından yürütülmekte olan AR-GE projeleri hakkında bilgi almıştır, 

Rektör hocamıza ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Fakültemizin idari ve akademik personelimize iyi bayramlar dileriz..

Homa Dalyanı 2018 yılı üretim faaliyetlerine İzmir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkililerinin nezaretinde 07.06.2018 tarihinde kuzuluk sistemi kurularak başlanmıştır. Ayrıca yetkililer tarafından 1380 sayılı su ürünleri mevzuatı hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. İl müdürlüğümüze desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

07 Haziran 2018 tarihinde Diş Hekimliği Fakültesi Dekan V .Sayın Prof. Dr. Beyser PİŞKİN ile Dekan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Nazan ERSİN, Fakültemiz dekanlığını ziyaret etmişlerdir. Kendilerine Fakültemize göstermiş oldukları yakın ilgi ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Sayın Rektör Yardımcı vekilimiz Prof. Dr. Canan Fisun ABAY ve BAP Koordinatörü Doç. Dr. Hüseyin ONAY, Fakültemiz Bölüm Başkanları ile 05 Haziran 2018 tarihinde bir araya gelerek Üniversitemizin yeni BAP yönergesi ve işleyişi hakkında detaylı bilgiler sunmuştur. Kendisine ziyaretinden ve yapmış olduğu bilgilendirme toplantısından dolayı teşekkürlerimizi sunarız...

rektör yardımcısı ziyaret-050618

Ulaşılabilir bir yönetim anlayışı ile kurulmuş olan Mavi Masa Öğrenci Çözüm Merkezi 05.06.2018 tarihi itibari ile devreye girmiştir. Su Ürünleri Fakültesi Dekanlığı tarafından oluşturulan iletişim ağı öğrencilerimizin sorun, talep ve isteklerini direk olarak Dekanlık yönetimimiz ve ilgili birimlerimize ulaştırabilmesi düşüncesi ile kurulmuştur.

Sistem nasıl işler?

  1. Zorunlu bilgiler doldurulduktan sonra başvuru butonu ile ilgili talep sisteme yönlendirilir.
  2. Sistem e-posta üzerinden Öğrenci işleri bürosu ve aynı anda Öğrenci İşlerinden sorumlu Dekan yardımcısına aktarılmış olacaktır.
  3. Çözüm konusunda yapılacak inceleme ve irdeleme sonucunda öğrenci ile temasa geçilecektir.
  4. Cevap sözlü veya yazılı olarak e-posta üzerinden aktarılacaktır.

 Forma ulaşmak için aşağıdaki düğmeye tıklayınız..

mavi masa button

29 Mayıs 2018 tarihinde Fakültemiz Bilgisayar Komisyonu Dekan Yardımcımız Doç. Dr. Tolga DİNÇER başkanlığında Atilla Hoca Toplantı Salonunda gerçekleştirilmiştir. Toplantı sonucunda Fakültemize ait sanal medya ve web sayfamızın uluslararası platformlara taşınması konusunda detaylı görüşmeler yapılmıştır. Komisyon Üyelerimize katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Fakültemiz ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafında ortak yürütülen '' Ülkemiz Lagünlerinde Üretim Planı Hazırlanması'' ve ''Homa Dalyanı Islahı Projesi'' çalışma toplantısı 23-24 Mayıs 2018 tarihinde, ayrıca '' Ülkemiz Tatlısu Balıklarının Listelenmesi ve Belgelenmesi'' çalışma toplantısı da Fakültemiz İçsular BiyolojisiAnabilim Dalı Öğretim Üyelerimizin de desteği ile 25 Mayıs 2018 tarihinde İzmir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya katılan tüm Öğretim Üyelerimize katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

12Kaynak Yönetimi ve Balıkçılık Yapıları Daire Başkanı Sn. Bayram Sertkaya ile Sn. Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK'ı ziyaret ederek,  Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığımız ile Üniversitemiz arasında yapılan protokol çerçevesinde Homa Dalyanı Islah Projesi hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Sn. Rektörümüze ve Sn. Daire Başkanımıza Fakültemize karşı göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK, 21 Mayıs 2018 tarihinde araştırma üniversitesi olma projesi kapsamında fakültemiz yetiştiricilik bölümü Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Edis KORU'nun çalışmalarını laboratuvarda ziyaret ederek Öğretim Üyemiz Dr. KORU tarafından geliştirilen ''Türkiye'nin İlk Yerli Konserve Artemia Yemi '' konulu projesi hakkında bilgi almıştır, Rektör hocamıza daha sonra bölüm bakanı Prof. Dr. Osman ÖZDEN tarafından yetiştiricilik bölümünde tamamlanmış ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

Rektör hocamıza ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.