Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Su Ürünleri Fakültesi

GüncelHaberler

DAHA FAZLA


1. Sınıf Oryantasyon eğitimi

2020-2021 Güz Yarıyılı Su Ürünleri Mühendisliği programı 1. Sınıf Oryantasyon eğitimi 22 Ekim 2020 saat 10.00-13.00 saatleri arasında gerçekleştirilmiştir. devamı..
Dekanımız ve profesör hocalarımızın Rektörümüzü ziyaret...

Fakültemiz Dekanı Sayın Prof. Dr. Uğur SUNLU ve Akademik kadrolarına atanan Profesör hocalarımız, Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Budak hocamıza 16 Ekim 2020 devamı..
Mezunlarımızla online buluştuk..

Ege Üniversitesi Online Mezun Buluşmaları kapsamında “Su Ürünleri Fakültesi “ mezunları ile 15 Ekim 2020 tarihinde buluşma gerçekleştirilmiştir. devamı..
Group Sagun'dan Dekanlığımızı ziyaret

Group Sagun Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tuncay Sagun ve kıymetli eşi meslektaşımız Sayın Seda Sagun hanımefendi Dekanlığımıza iyi niyet ziyaretinde bulunmuşlardır. Ziyarette devamı..
YÖKAK Kurumsal Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı Ge...

 Akademik ve idari yöneticilerimiz, Fakülte kalite komisyon üyeleri, öğrenci temsilcilerimiz ve Rektörlük temsilcilerimizin katılımı ile YÖKAK Kurumsal devamı..
HNG havacılık Eğitimleri Şirketi sahibi ve Eğitmen Pilo...

18 Eylül 2020 tarihinde HNG havacılık Eğitimleri Şirketi sahibi ve Eğitmen Pilotu Sn Hatice Nur Gündoğdu ve Model Uçak Öğretmeni Sn B.Koray Köktürk devamı..
Ufuk 2020 projesi tanıtım toplantısına katılım gösterdi...

Karadeniz'de Araştırma ve Yenilik için Mavi Büyüme İnisiyatifi Avrupa Birliği Ufuk 2020 Programı Kapsamında Fonlanan Koordinasyon ve Destek Projesi: “Black Sea devamı..
Dekanlığımızın Nezaket Ziyareti...

  15.09.2020 tarihinde eski Rektör Yardımcımız, Emekli Öğretim Üyemiz Sayın Prof. Dr. Cengiz METİN hocamızı Era Radyoloji görüntüleme merkezinde devamı..
E.Ü. Su Ürünleri Fakültemizden Öncü Bir Proje Daha......

Deniz hıyarının yumurtadan başlayarak ticari üretimine yönelik Urla iskele de üniversite sanayi işbirliğiyle kurulan pilot tesislerde tamamlanma aşamasına devamı..
Fakültemiz Birim Kalite ve Akreditasyon Komisyonu

10 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşen Fakültemiz Birim Kalite ve Akreditasyon komisyonu  toplantımız Sayın Dekanımız Başkanlığında, Üniversitemiz Kurumsal devamı..
ÖNCÜ PROJE

Balık yetiştiriciliğine alternatif besin kaynağı...   Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEHAYMER) iş birliğinde araştırma protokolü devamı..
Fakültemizin başarısı medyada yer aldı.

Fakültemizin göstermiş olduğu başarı 1 kez daha medyanın odak noktası oldu. Haberin tamamını ulaşmak için tıklayınız.
Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Budak akademik personelimiz ...

31 Ağustos 2020 tarihinde Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak’ın başkanlığında Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültemiz akademik personeli devamı..
İyi bayramlar...

Tüm Akademik ve İdari Personelimizin ve Öğrencilerimizin Kurban Bayramlarını kutlar, Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bayramlar geçirmenizi dileriz...
YÖK'ten Su Ürünleri Mühendisliği Öğrencilerine Burs Des...

Yükseköğretim Kurulu , devlet üniversitelerinde belirlenen bölümlere ilgili şartları sağlayarak yerleşen öğrencilere YÖK Destek Bursu vereceğini devamı..