Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Su Ürünleri Fakültesi

GüncelHaberler

DAHA FAZLA


Fakülte Öğrenci Temsilcileri -Bölüm Başkanları Toplantı...

2021 yılının ikinci “Fakülte Öğrenci Temsilcileri ” çevrim içi toplantımızda Bölüm Başkanlarımız ve Öğrencilerimiz ile devamı..
Fakülte Öğrenci Temsilcileri -Dekanlık Toplantısı

11 Ocak 2021 tarihinde, yeni yılının ilk “Fakülte Öğrenci Temsilcileri -Dekanlık” çevrim içi toplantımızda Öğrencilerimiz ile çevrim devamı..
Fakülte Sekreterimiz Natık Çetin'in emeklilik töreni...

23.12.2020 tarihinde 25 yıldır fakültemize görev yapan Fakülte Sekterimiz Sayın Natık ÇETİN'in  emeklilik törenini çevrimiçi olarak devamı..
Sınıfta Mezun Var Etkinliğimiz

Moderatörlüğü Mezunlarla İlişkiler Koordinatörümüz Ögr.Gör. Huriye Göncüoğlu Tan tarafından 17.12.2020 tarihinde yapılan “Sınıfta devamı..
Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Budak'ın fakültemizi ziyaret...

Fakülte Yönetimimiz ve Bölüm Başkanlarımız ile Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Budak hocamızı 17 Aralık 2020 tarihinde Fakültemizde misafir ettik. devamı..
Arçelik ile ortak geliştirdiğimiz Su Ürünleri Mutfak At...

Türkiye’nin Yerli ve Milli lider beyaz eşya üreticisi Arçelik firması ile ortak olarak geliştirmiş olduğumuz “Su Ürünleri Gastronomisi” projesi devamı..
Fakülte Genel Akademik Kurulu Sayın Rektörümüzün katılı...

01 Aralık 2020 tarihinde Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen 2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Fakülte devamı..
12. İzmir Balıkçılık Çalışma Grubu Toplantısı

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürü Sayın Mehrali Ecer’in ve bürokratlarımızın devamı..
4. EGEVİDO Toplantısı

Üniversitemizin Araştırma Üniversitesi olma hedefleri yolunda toplantılarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamdaki (EGEVİDO) 4. Toplantımızı 25 Kasım 2020 tarihinde, Fen Bilimleri devamı..
Su Ürünleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi

23 Kasım 2020 tarihinde Su Ürünleri Fakülteleri Dekanlar konseyi tarafından organize edilen ve Balıkçılık ve Su Ürünleri  Genel Müdürü devamı..
Prof.Dr. Belgin Hoşsucu hocamızın emeklilik töreni

Fakültemiz Su Ürünleri Temel Bilimler Bölümü, Balıkçılık Temel Bilimler Anabilim Dalı emekli Öğretim üyemiz Sayın Prof.Dr. Belgin devamı..
TÜBİTAK 2020 Alan Bazlı Yetkinlik Analizi Raporu

Su Ürünleri Fakültesi olarak TÜBİTAK 2020 Alan Bazlı Yetkinlik Analiz Raporuna göre Üniversitemize hacimsel ve kaliteli çıktılarımız ile verdiğimiz devamı..
Atatürk, Cumhuriyet ve Milli Egemenlik konulu online ko...

"EÜ Cumhuriyet ve Atatürk Günleri" kapsamında ''Atatürk, Cumhuriyet ve Milli Egemenlik'' konulu konferans yaşamış oldugumuz deprem dolayısı ile devamı..
Egeli olmak bir ayrıcalıktır...

YÖK Araştırma ve Aday Araştırma Üniversitelerinin Performanslarını açıkladı. Ege Üniversitesi Araştırma Üniversiteleri sıralamasında iki basamak ilerleyerek devamı..
1. Sınıf Oryantasyon eğitimi

2020-2021 Güz Yarıyılı Su Ürünleri Mühendisliği programı 1. Sınıf Oryantasyon eğitimi 22 Ekim 2020 saat 10.00-13.00 saatleri arasında gerçekleştirilmiştir. devamı..