EGE ÜNİVERSİTESİ

Su Ürünleri Fakültesi

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Japon Misafirlerimizin Dekanlığımızı ziyareti...

Tokyo Marine Scince and Technology Universitesi (TUMSAT) Japon  delegasyonu Dr Takayuki Katagiri  liderliğinde Oqeanous değişim projesi ile ilgili dış paydaş görüşü devamı..
7. Su Ürünleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi Toplantısı....

Fakültemiz Dekanı Sayın Prof. Dr. Uğur SUNLU ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga DİNÇER  06.02.2020 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Su devamı..
Tunus Monastır Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Raja REZ...

Fakültemiz Öğretim Üyelerinden  Prof. Dr. Rahime ORAL'ın davetlisi olarak Tunus, Monastır Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü Öğretim devamı..
Fakültemiz Birim Kalite komisyonu ilk toplantısı gerçek...

Fakültemiz Birim Kalite komisyonu toplantısı 28 Ocak 2020 tarihinde Sn Dekanımız Prof.Dr.Uğur SUNLU başkanlığında,  E.Ü. Su Ürünleri Fakültesi Eğitim devamı..
27 Ocak 2020 tarihinde, Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir ...

T.C.Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü görevine atanmış olan, Sayın Mustafa ÖZEN’i, Fakültemiz yönetimi olarak makamında ziyaret devamı..
2019-2020 Bahar Dönemi Akademik Kurulu

14 Ocak 2020 tarihinde, Fakültemiz 2019-2020 yılı Bahar Dönemi Akademik Kurulu Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK'ın katılımıyla Binbir Gıda Konferans devamı..
Uluslararası Malakoloji Sempozyumu, 07-09 Ekim 2020’de ...

SEMPOZYUMA ÇAĞRI Değerli Meslektaşlarım ve Bilim İnsanları;   Sizleri, 07-09 Ekim 2020 tarihlerinde Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi ile Bodrum devamı..
Tüm Akademik ve İdari Personelimize mutlu yıllar

Tüm Akademik ve İdari Personelimize sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl dileriz. Fakültemizin 2020 yılını en içten dileklerimizle kutlarız.  Nice Mutlu Yıllara devamı..
Fakültemiz 3. ve 4. Sınıf öğrencilerimize sektörel dene...

Fakültemizin 4. sınıf yetiştiricilik opsiyonu öğrencileri Alabalık Yetiştiriciliği dersi kapsamında, Doç.Dr. Özgür Altan ve Dr. Öğretim Görevlisi devamı..
Geleceğin Su Ürünleri Mühendisi adaylarını Fakültemizde...

Fakültemiz 26 Aralık 2019 tarihinde Mordoğan Denizcilik Meslek Lisesi 12. Sınıf öğrencilerini ağırlamıştır. Su ürünlerinin tanımı, önemi, su ürünleri devamı..
İlköğretim 2. Sınıf Öğrencilerimizle Funtastic Akvaryum...

Su Ürünleri Fakültesi ve Funtastic Akvaryum arasında gerçekleştirilen ‘’Deniz Canlılarını Tanıyalım’’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında devamı..
EUHAYMER- Su Ürünleri Araştırma Laboratuvarı Açılışı...

Laboratuvar Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde bulunan Su Ürünleri Araştırma Laboratuvarı açılışı 24 Aralık 2019 tarihinde saat 10:00'da devamı..
İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesinin Dekanlığımızı zi...

20 Aralık 2019 tarihinde İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi Sayın Rasim MAZLUM ve yeğeni Sayın Melektan LESKAY dekanlığımıza ziyaret etmişlerdir. Ziyaret sırasında ikili devamı..
T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TUBITAK MAM'dan F...

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ve Tubitak MAM tarafından yürütülen “Denizlerde Bütünleşik Kirlilik İzleme Programı” tarafından devamı..
Dekanla Sohbet söyleşilerinde 2. Sınıf Öğrencilerimizle...

“Dekanla sohbet“ söyleşilerinde bugün Fakültemiz 2.Sınıf öğrencileriyle birlikteydik. Yönetim olarak gençlerimizi dinledik, not aldık ve devamı..