EGE ÜNİVERSİTESİ

Su Ürünleri Fakültesi

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Prof.Dr. Semra Cirik hocamızın emeklilik yemeği

Fakültemiz Yetiştiricilik Bölümü Emekli Öğretim Üyelerimizden Prof. Dr. Semra CİRİK'in yetiştiricilik bölümü tarafından düzenlenen devamı..
Dekanımız Prof.Dr. Uğur Sunlu EgeTV'ye konuk oldu..

EgeTV'de Doç. Dr. Cem Güzeloğlu'nun sunduğu "Yeniden Ege" programının 17. bölüm konuğu Fakülte Dekanımız  Prof. Dr. Uğur Sunlu^'nun devamı..
Ege Üniversitesi Tanıtım Filmi

Dekanımız Prof. Dr. Uğur SUNLU'nun da yer aldığı, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı resmi açılış töreninde gösterilen, Ege Üniversitesi Tanıtım Filmi ekte devamı..
Uluslararası Vemco Akustik Telemetri Çalıştayı Urla yer...

14-15 Kasım 2019 tarihinde Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültemiz Urla yerleşkesinde gerçekleşecek olan Uluslararası Vemco Akustik Telemetri Çalıştayı devamı..
Rektörlük İş Sağlığı ve İş Güvenliği Bölümü görevlileri...

7 Kasım 2019 tarihinde Rektörlük İş sağlığı ve İş güvenliği bölümü görevlilerinden Sayın Arzu KAPLAN, Yunus Emre YILDIRIM ve Çağlar TAKMAZ, devamı..
11 Milyon Ağaç dikme kampanyasına katıldık..

Cumhurbaşkanlığımız tarafından Milli Ağaçlandırma Günü ilan edilen bugün, Tarım ve Orman Bakanlığımız öncülüğünde 81 ilde 2023 noktada devamı..
Fakültemizde Atatürk panelleri gerçekleşti..

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Fakültemiz işbirliğinde 8 Kasım 2019 tarihinde Binbir Gıda Konferans salonumuzda devamı..
Amatör Balıkçılık dersi öğrenci uygulaması

6 Kasım 2019 Çarşamba günü Fakültemiz Avlama ve İşleme Teknolojisi Bölümü örgün öğretim son sınıf öğrencileri seçmeli devamı..
Deniz Teknolojilerinin Geliştirilmesi ve Değerlendirilm...

"14. Uluslararası Deniz Teknolojilerinin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesi Çalıştayı", 5-7 Kasım 2019 tarihleri arasında Fakültemiz dekanlık binasında bulunan devamı..
Birinci Sınıf Öğrencilerimizin Dekanımızla Sohbeti...

Dekan hocamız “Dekanla Sohbet“ söyleşilerinin ilkini 1. Sınıf öğrencilerimizle gerçekleştirmiştir. Periyodik olarak gerçekleşecek olan bu devamı..
Dekanımız İzmir Ticaret Odası'nda Su Ürünleri Kanunu'nd...

Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi'nde, 30 Ekim 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen meclis toplantısında, dekanımız Prof. Dr. Uğur SUNLU tarafından “1380 devamı..
Üniversitemizin 2019-2020 Akademik Yıl Açılışı

Üniversitemizin 2019-2020 Akademik Yıl Açılışı 24 Ekim 2019 tarihinde saat 08:00'da, Cumhuriyet Meydanında Atatürk Heykeline saygı durusu ve çelenk koyması devamı..
Deniz Hayattır sloganı ile gerçekleştirdiğimiz sosyal s...

Ege Üniversitesi Sualtı Araştırma ve Uygulama Merkezi, Su Ürünleri Fakültesi, Urla Denizcilik Meslek Yüksek Okulu ile İzmir Funtastic akvaryum hep beraber “Deniz devamı..
Tuzla ve Şemikler Balıkçı Barınağı'nda Ders Öğrenci Uyg...

24 Ekim 2019 tarihinde Fakültemiz Örgün Öğretim 2. Sınıfların zorunlu “Av Araçları ve Avlama Yöntemleri” dersi ile 3. Sınıfların seçmeli devamı..
İdari Mali İşler Daire Başkanı Sayın Muhterem ADAK deka...

23 Ekim 2019 tarihinde Dekanlığımızı ziyaret eden İdari Mali İşler Daire Başkanı Sayın Muhterem ADAK'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.