Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Su Ürünleri Fakültesi

GüncelHaberler

DAHA FAZLA


Dekanımız Rektörümüzü ziyaret etti..

09 Temmuz 2020 tarihinde Sayın Dekanımız Prof. Dr. Uğur SUNLU, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK'ı ziyaret ederek, görüş alışverişinde devamı..
MEB Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri'de fakültemizi...

08 Temmuz 2020 tarihinde MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü organizasyonuyla düzenlenen Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri kapsamında, devamı..
Öğrenci temsilcilerimizle Bilgilendirme ve Değerlendirm...

Değerli öğrenci temsilcilerimiz ile Bahar Dönemi 5. Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı'nı bugün gerçekleştirdik. Covid-19 normalleşme  sürecinde devamı..
Dekanımızın Prof.Dr. Sunlu'nun mermer tozunun çevresel ...

11 Haziran 2020 tarihinde  son günlerde gündemde yer alan mermer tozunun plajlarda kullanılması ve çevresel etkisi konusunda Sayın Dekanımız Prof. Dr. Uğur devamı..
Turanlar Çevre Enerji A. Ş. Genel Müdürü İrfan TURAN ve...

11 Haziran 2020 tarihinde Turanlar Çevre Enerji A. Ş. Genel Müdürü İrfan TURAN ve çalışma arkadaşları dekanlığımıza ziyaretinde bulunmuşlardır. Ziyaret devamı..
Katip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi yönetim...

11 Haziran 2020 tarihinde Katip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Tansel TANRIKUL ve yeni atanan Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ebru devamı..
Bölüm Akademik Kurulu Toplantıları

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK’ın katılımları ile 08.05.2020 tarihinde Yetiştiricilik Bölümümüz ile başlayan Fakültemiz devamı..
Online Mezun Sohbetleri

5 ve 9 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00'da Fakültemiz Mezunlar ve Kariyer planlama ofisi tarafından düzenlenmiş olan Mezun Sohbetleri  faaliyetine  katılarak devamı..
08 Haziran Dünya Okyanuslar Günü faaliyetlerimiz

08 Haziran 2020 Dünya Okyanuslar Günü faaliyetlerine Fakülte olarak katılımda bulunduk. Bu önemli gün dolayısıyla faaliyetlere katılan tüm Öğretim devamı..
Kariyer Günleri kapsamında Su Ürünlerinde ARGE ve Önemi...

01 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00'da, Yetenek Kapısı Su Ürünleri Kariyer Günleri kapsamında Mavi Protein danışmanlık Ltd. kurucu başkanı Sayın Doç. Dr. Fatih devamı..
Rektörümüzün Yetiştiricilik Bölümü Öğretim Üyeleriyle o...

08.05.2020 tarihinde Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Necdet BUDAK, Fakültemiz Yetiştiricilik Bölümü Öğretim Üyeleriyle online Bölüm Akademik devamı..
Öğrencilerimizi Bilgilendirme Toplantılarımız Online de...

Sayın Rektörümüz Prof.Dr.Necdet Budak’ın tavsiyeleri doğrultusunda aylık olarak düzenlenen Bilgilendirme toplantımızı Fakülte Temsilcisi devamı..
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı yetkililerinin Dekanlığım...

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Balıkçılık ve Su ürünleri Genel Müdürlüğü, İstatistik Daire Başkanı Sn Hüseyin Akbaş ve İzmir İl Tarım, devamı..
Arçelik Satış Yöneticisi ve çalışma arkadaşlarının Deka...

12 Mart 2020 tarihinde Arçelik Satış Yöneticisi Sayın Yunus BULUT ve çalışma arkadaşları İlker Bey ile Seda Hanım Dekanlığımıza nezaket ziyaretinde devamı..