EGE ÜNİVERSİTESİ

Su Ürünleri Fakültesi

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Öğrencilerimizi Bilgilendirme Toplantılarımız Online de...

Sayın Rektörümüz Prof.Dr.Necdet Budak’ın tavsiyeleri doğrultusunda aylık olarak düzenlenen Bilgilendirme toplantımızı Fakülte Temsilcisi devamı..
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı yetkililerinin Dekanlığım...

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Balıkçılık ve Su ürünleri Genel Müdürlüğü, İstatistik Daire Başkanı Sn Hüseyin Akbaş ve İzmir İl Tarım, devamı..
Arçelik Satış Yöneticisi ve çalışma arkadaşlarının Deka...

12 Mart 2020 tarihinde Arçelik Satış Yöneticisi Sayın Yunus BULUT ve çalışma arkadaşları İlker Bey ile Seda Hanım Dekanlığımıza nezaket ziyaretinde devamı..
S.S. İzmir Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifler Birliği'ni...

S.S. İzmir Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifler Birliği Başkanı Metin KARAN ve Danışmanı Tuncer BEYDAĞ Dekanlığımızı ziyaret etmişlerdir. Ziyaret sırasında gelecekte devamı..
2019-2020 Öğretim yılının ilk deniz uygulaması Urla’da ...

Örgün öğretim 2. Sınıfların “Av Araçları ve Avlama Yöntemleri” dersinin uygulaması kapsamında 09/12/2019 tarihinde Prof.Dr. Ali Kara ve Prof.Dr. Okan devamı..
Dekanlığımızın İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Su Ürünl...

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanlığına atanan, eski öğretim üyemiz Sayın Prof.Dr. T. Tansel TANRIKUL ve Dekan devamı..
3. Sınıf Öğrencilerimizle Dekanla Sohbet Etkinliği ...

Dekanla sohbet” aktivitemizde bugün 3. sınıf öğrencilerimiz ile birlikteydik. Dinledik, anlattık ve not aldık... Yoğun katılımlarından dolayı öğrencilerimize devamı..
Corona Virüsü Salgını ve Korunma Yolları bilgilendirme ...

Yetiştiricilik Bölümü Başkanımız  Prof.Dr. Haşmet ÇAĞIRGAN tarafından Binbir Gıda Konferans salonumuzda 27 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen devamı..
Fakültemiz 2.sınıf öğrencilerinin Deniz Uygulama Seferi...

Fakültemiz 2.sınıf öğrencilerinin 26 Şubat 2020 tarihindeki “Deniz Uygulama Seferi_2020/1” R/V EGESÜF gemimizin Urla iskeleye dönüşü ile başarı ile devamı..
Japon Misafirlerimizin Dekanlığımızı ziyareti...

Tokyo Marine Scince and Technology Universitesi (TUMSAT) Japon  delegasyonu Dr Takayuki Katagiri  liderliğinde Oqeanous değişim projesi ile ilgili dış paydaş görüşü devamı..
7. Su Ürünleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi Toplantısı....

Fakültemiz Dekanı Sayın Prof. Dr. Uğur SUNLU ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga DİNÇER  06.02.2020 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Su devamı..
Tunus Monastır Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Raja REZ...

Fakültemiz Öğretim Üyelerinden  Prof. Dr. Rahime ORAL'ın davetlisi olarak Tunus, Monastır Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü Öğretim devamı..
Fakültemiz Birim Kalite komisyonu ilk toplantısı gerçek...

Fakültemiz Birim Kalite komisyonu toplantısı 28 Ocak 2020 tarihinde Sn Dekanımız Prof.Dr.Uğur SUNLU başkanlığında,  E.Ü. Su Ürünleri Fakültesi Eğitim devamı..
27 Ocak 2020 tarihinde, Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir ...

T.C.Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü görevine atanmış olan, Sayın Mustafa ÖZEN’i, Fakültemiz yönetimi olarak makamında ziyaret devamı..
2019-2020 Bahar Dönemi Akademik Kurulu

14 Ocak 2020 tarihinde, Fakültemiz 2019-2020 yılı Bahar Dönemi Akademik Kurulu Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK'ın katılımıyla Binbir Gıda Konferans devamı..