Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Su Ürünleri Fakültesi

GüncelHaberler

DAHA FAZLA


Prof.Dr. Wojciech Piasecki Online Konferans

  Prof.Dr. Wojciech Piasecki'nin CV'si için tıklayınız.
Uluslararasi Lions Kulüpleri Birliği Ege Akdeniz Yöneti...

Uluslararasi Lions Kulüpleri Birliği Ege Akdeniz Yönetim Çevresi Federasyon Başkanı Sayın Esengül Erkan ve ekibi Dekanlığımızı 13 Nisan 2021 tarihinde ziyaret devamı..
Dekanlığımız Arkas Deniz Tarihi Merkezi'ni ziyaret etti...

25 Mart 2021 tarihinde Bornova’da bulunan Arkas Deniz Tarihi Merkezi'ni Dekanlık olarak ziyaret ettik. Deniz, denizcilik tarihi ve sanata vermiş olduğu katkılardan dolayı Arkas devamı..
Online Kariyer Söyleşileri'nin konuğu Betil Ergev'di.....

16 Mart 2021 tarihinde E.Ü. Online Kariyer Söyleşileri kapsamında zaman ayırarak öğrencilerimizle deneyimlerini paylaşan Sayın Betil Ergev’e ve aktivitemize katılan devamı..
Dr. Göncüoğlu Bodur, AB destekli Euclid Network tarafın...

Fakültemiz akademisyenlerinden Öğr. Gör. Dr. Huriye Göncüoğlu Bodur, Sosyal Girişimcilik Ekosistemindeki liderliği ve olumlu sosyal etkisinden dolayı devamı..
EU Diş Hekimliği Dekanlığı'na nezaket ziyaretinde bulun...

Görevine yeni atanmış olan @eudishekimligifakultesi Sayın Dekan V. Prof.Dr.Nazan Ersin hocamıza 02 Mart 2021 tarihinde nezaket ziyaretinde bulunduk. Ziyaret sırasında devamı..
Fakülte Öğrenci Temsilcileri ve Dekanlık çevrim içi top...

02 Mart 2021 tarihinde üçüncü “Fakülte Öğrenci Temsilcileri -Dekanlık” çevrim içi toplantımızda Öğrencilerimize Bahar devamı..
Araştırma Üniversitesi ve Yök İzleme Kriterleri kapsamı...

Üniversitemizin Araştırma Üniversitesi ve Yök İzleme kriterleri kapsamında Fakültemiz 3 aylık bölüm değerlendirme toplantıları 03 Mart 2021 tarihinde devamı..
Yeni araştırma gemimizin tasarımı tamamlandı

Deniz Araçları Komisyonumuz ve Navtek Firması ile yeni gemi projemizin teknik anlamda dizaynı ve çizim aşaması an itibari ile gerçekleşen toplantı ile devamı..
Dekanlarımız Yurt Dışında Yaşayan Mezunlarımızla Buluşu...

Dekanlarımız Yurt Dışındaki yaşayan Mezunlarımızla buluşuyor aktivite serisinin 3.sünü 22 Şubat 2021 tarihinde değerli mezunumuz Sinem Zeytin (Almanya) ile devamı..
Dekanlarımız Yurt Dışında Yaşayan Mezunlarımızla Buluşu...

Dekanlarımız Yurt Dışındaki yaşayan Mezunlarımızla buluşuyor aktivite serisinin 1. sini 16 Şubat 2021 tarihinde değerli mezunumuz Nazlı Atmaca (Guney Kore) ile gerçekleştirdik. devamı..
Dekanlarımız Yurt Dışında Yaşayan Mezunlarımızla Buluşu...

Dekanlarımız Yurt Dışında yaşayan Mezunlarımızla buluşuyor aktivite serisinin 2. sini 18 Şubat 2021 tarihinde değerli mezunumuz Güneş Yaman Yoldaş (Japonya) ile devamı..
Fakülte program akreditasyon çalışmalarımız son hızla d...

Birim kalite ve akreditasyon komisyonunuzla Dekanlar konseyi tarafından organize edilen Zidek Çalıştayına 15 Şubat 2021 tarihinde katıldık. Etkili ve verimli toplantı için devamı..
2020'de Ege Üniversitesi'nin En İyi Çıkış Yapan Fakülte...

Ege Üniversitesi Araştırma Üniversitesi ve Yök izleme kriterleri 2019-2020 performans göstergeleri değerlendirmesi sonucunda Üniversitemiz kapsamında, Su devamı..
Prof.Dr. Özlem Çakal Aslan EÜ Bilim Kadınları arasında ...

11 Şubat 2021 tarihinde Fakültemiz Temel Bilimler Bölümü Öğretim üyesi Prof.Dr. Özlem Çakal Aslan “2020 yılı Ege Üniversitesi Bilim devamı..